2013/05/10

WOLFGANG NIGHT - FASHION SHOW - FRATELLI CAFFÉMarkéta Svobodová (vlevo) je nová nadějná návrhářka, jejíž unikátní modely najdete pouze ve Wolfgangu! 


Stylové majitelky WOLFGANG STORE a organizátorky fashion show Ve středu 8.5. jsme se s naším teamem zúčastnili unikátní fashion show ve Fratelli Caffé, kterou pořádal náš spřátelený WOLFGANG STORE. Byly zde představeny nové kolekce SS2013 a to nejen od samotného Wolfgangu, ale i od značek jako LEEDA, WeSC, HUMOR, KOMONO, PLAYBAG, NOVESTA, Michaela Surá a dalších. Mohli jsme také vidět kousky od začínající návrhářky Markéty Svobodové navržené přímo do českých ulic. 

Hned na začátku jsme měli exklusivní možnost nahlédnout do zákulisí příprav a to přímo do salónu TONI&GUY BRNO, kde se na poslední chvíli nechal ostříhat i herec Lukáš Hejlík, kterého jsme o této akci informovali. Jsme rádi, že si po celodenní generálce představení Merde!, které hrál v Redutě následující den, udělal čas zajít i na akci Wolfgangu. Snad se mu představení  povedlo!

Akce začala vystoupením taneční skupiny Fénix, kdy proti sobě stály dvě skupinky a rozjely mezi sebou street battle. Celé to působilo velmi spontánně a efektivně a ihned upoutalo pozornost nejen hostů, ale i náhodných kolemjdoucích (konkrétně početné skupinky asijských turistů s kamerami a foťáky v rukou, kteří vytvořili doslova paparazzi stěnu :D ).
Poté následovala krátká pauza, kdy jste si mohli dát například welcome drink v podobě šampaňského a  nebo drobné občerstvení. Mezi hosty jsme si všimli i Moniky Bagárové

Samotná přehlídka se nesla v uvolněném duchu, všechny představené modely byly velmi NOSITELNÉ (také jsou vám všechny k dispozici přímo ve Wolfgangu), což vidíme jako výrazné plus, v porovnání s určitou českou tendencí dělat z každé módní přehlídky nóbl událost. Naopak to bylo osvěžující a panovala přátelská atmosféra. 

Jsme nesmírně rádi a vděční, že jsme se této akce mohli zúčastnit a těšíme se na léto, kdy bude Wolfgang slavit 1. narozeniny!


 VÍCE FOTEK NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKU

2 comments:

Eve.H said...

Ahojte, parádní akce. Byla jsem ve středu ve městě, ale vůbec jsem netušila, že se něco takového děje. Tak snad příště :)

TEAM SOB said...

Ano, moc se nám tam líbilo! Děkujeme :) Škoda, že jste to propásla, ale pro příště, zkuste sledovat náš Facebook, občas tam dáváme tipy, kam vyrazit :)